Natjecanje mladih i podmlatka Hrvatskog Crvenog križa

Na 10. Međužupanijskom natjecanju mladih Hrvatskog Crvenog križa Brodsko-posavske,Požeško-slavonske i Vukovarsko-srijemske županije održanom u Iloku 14.travnja 2018. godine u kategoriji mladih (srednje škole) treće mjesto osvojila je ekipa iz Gimnazije M.Mesić iz Slavonskog Broda(mentorica Mirjana Stanić), drugo  mjesto ekipa iz Gimnazije Nova Gradiška (mentorica Zrinka Ivanišević) i prvo mjesto ekipa iz Gimanzije Županja ((mentorica Nada Androić)

U Kategoriji podmlatka Crvenog križa (osnovna škola) treće mjesto osvojila je ekipa iz OŠ J.Benešića Ilok (mentorica Svjetlana Šokić) drugo mjesto ekipa iz OŠ LJ,Gaja Nova Gradiška(mentorica Nevenka Bijelić) i prvo mjesto ekipa iz OŠ S.Antolovića Privlaka (mentor Ivan Saračević)

Pobjednici su stekli pravo sudjelovanja na Državnom natjecanju mladih Hrvatskog Crvenog križa koje će se održati 12.svibnja 2018. godine u Vinkovcima.

Vaše GDCK Županja